Hakkımızda

 

BAHAR KAMPANYASI...!

 

   30 HAZİRANA KADAR ADETLİ 5 LT lik VERİLEN SİPARİŞLERDE SEPETTE %12 YE VARAN İNDİRİMLER SİZLERİ BEKLİYOR...

 

  2 adet alımda, adet fiyatı 480,00  indirim oranı % 4
  4 adet alımda, adet fiyatı 470,00 
 indirim oranı % 6
  6 adet alımda, adet fiyatı 460,00 
 indirim oranı % 8
  8 adet alımda, adet fiyatı 450,00  indirim oranı %10

 

  NoT:Tüm indirimlere ilaveten HAVALE/EFT ile ödemelerde %2 ek indirm uygulanmaktadır.

 

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

facebook ile bağlan

ÖZŞAHİN TARIMCILIK

Daha önceleri Türkiye’de ve Dünyada genellikle kozmik ürün olarak bilinen Aspir yağının, mutfaklara girmesi için yaptığımız çalışmaları neticelendirip, sızma zeytinyağı kadar kaliteli, doğal, sağlıklı ve besleyici olan Ripsa Aspir yağını halkımızın damak tadına sunmaya hazırız.

Aspir, 2000’li yılların başlarına kadar ülkemizde fazla bilinmeyen, tercih edilmeyen bir tarım ürünü iken günümüzde devlet desteği alan, her geçen gün geniş bir çiftçi kesimi tarafından benimsenen alternatif bir tarım ürünü haline gelmiştir.

Aspir bitkisi tohumundan, büyük ölçüde linoleik tipteki Omega-6 ve bir miktar Omega-9 yağ asidi içeren, amino asitler barındıran, yapısında mineral maddeler ve bazı vitaminler (B1, B2, B12, C, E) bulunan, son derece sağlıklı ve besleyici bir yağ elde edilmektedir.

2012 yılında kurulan işletmemizde Aspir tarımını geliştirmek, yaygınlaştırmak ve bitkinin tanınır hale gelmesini sağlamak adına çalışmalar yapmakta, insanlarımızın sağlıklı beslenmesi için bu mucize bitkinin özünü soğuk pres yöntemi ile elde ederek halkımızın beğenisine sunmaktayız.

Ripsa Aspir Yağı

Aspir yağının yaygınlaşmasını ve halkımızın sağlıklı beslenmesini sağlamayı kendisine ilke edinen RİPSA, bir ÖZŞAHİN TARIMCILIK markasıdır.